SUPA

Savaitgaliniai užsiėmimai priklausomybę turintiems asmenims ir pagalba jų artimiesiems

„Savaitgaliniai užsiėmimai priklausomiems asmenims ir jų artimiesiems“ (SUPA) renka naują grupę, kurios pradžia (susiformavus grupei  10-12 asm.) numatoma balandžio – gegužės mėnesį. Programos tikslas – padėti asmenims atsisakyti žalingų įpročių, išsaugoti darbo vietą ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

SUPA – tai 6 mėnesius trunkanti savaitgalinė intervencinė programa, kurioje užsiėmimai vyksta 3 dienas (penktadienį-sekmadienį) kartą per mėnesį uždaroje sodyboje. Kitomis dienomis asmenys bus konsultuojami individualiai (minimaliai 5 kartai su jam priskirtu asmeniniu specialistu) ir grupėje (vienas kartas per savaitę), dalyvaus tiksliniuose psichoedukaciniuose užsiėmimuose,  tarp užsiėmimų atliks užduotis. Lygiagrečiai bus teikiama pagalba priklausomų asmenų artimiesiems. Šią paslaugą teiks psichologai, psichoterapeutai ir priklausomybių konsultantai. Programos dalyviai mokysis bendrauti be psichoaktyvių medžiagų, geriau pažins save.

Vieno mėnesio su 3 dienų savaitgaliu (nakvyne ir maitinimu), grupiniais užsiėmimais ir individualiomis konsultacijomis, kaina – 300 Eur. Prieš patenkant į šią, uždarą grupę, privalomas motyvacinis pokalbis su keliais specialistais.

Likus maždaug trims savaitėms iki pirmojo savaitgalinio susitikimo įvyks įžanginis privalomas 2 ak. val. trukmės  užsiėmimas zoom platformoje. Užsėmimas skirtas susipažinti su programa ir specialistais, aptarti programos tikslus ir dalyvių lūkesčius, taisykles ir rekomendacijas, kurių bus laikomasi programoje. Bus galimybė užduoti klausimus.

Įžanginis užsiėmimas skirtas pasirengti ir įgalinti sąmoningą dalyvavimą programoje. Į susitikimą rekomenduojame pakviesti jums svarbų šeimos narį, kuris galėtų jus palaikyti programos metu, programoje jiems taip pat siūloma pagalba. Įžanginiame susitikime bus galima dalyvauti  be vaizdo kameros, jungtis tik su garsu ir prisistatyti tik vardu. Prieš gaunant zoom nuorodą reikia sumokėti 50 eur. registracijos mokestį: vėliau šia suma bus sumažinta pirmojo mėnesio įmoka. Visa informacija apie jūsų ir kitų asmenų dalyvavimą programoje yra konfidenciali. Jeigu apsispręsite nedalyvauti programoje ar po jos baigimo, jūsų kontaktinė informacija bus pašalinta, visi duomenys saugomi nebus.

Suinteresuotus asmenis kviečiame registruotis: https://forms.gle/Da1KHaFTzTDZCiYH6 arba parašyti mums.

Programa parengta, remiantis daugiametėmis mokslo stebėjimo ir praktikų rekomendacijomis, dirbant su priklausomo asmens tipu. Nuoseklumas, disciplina ir dienotvarkė yra svarbūs sveikimo programoje. Programa pasižymi griežtai apibendrinta ir nuoseklia dienotvarke.

Pilotinį projektą rėmė Aktyvių piliečių fondas

Registracinė forma